Location : Home > C > CPR20R2700KE10
CPR20R2700KE10
Share on FacebookShare on Facebook
CPR20R2700KE10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101474 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 470K OHM 10SIP
770101474 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 470Kohms 10Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770101474 CTS Resistor Products 1342800 2015+ RES ARRAY 470K OHM 9 RES 10SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com