Location : Home > C > CPR07130R0JE10
CPR07130R0JE10
Share on FacebookShare on Facebook
CPR07130R0JE10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERA-6AEB5623V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 562K OHM 0.1% 1/8W 0805
ERA-6AEB5623V Panasonic Electronic Component 600900 1534+ RES SMD 562K OHM 0.1 1/8W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERA-6AEB5623V Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 0805 562Kohm 0.1 25ppm Learn More Power Agency Co.,Ltd
RC3216J104CS Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 100K OHM 5% 1/4W 1206
RC3216J104CS Distributor 182670 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
RC3216J104CS SAM;SM 150000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RC3216J104CS SAM;SM 240000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
770103682 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 6.8K OHM 10SIP
770103682 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 10Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
770103682 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 10Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103682 CTS Resistor Products 704100 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com