Location : Home > C > CPPC7L-A7BP-12.0TS
CPPC7L-A7BP-12.0TS
Share on FacebookShare on Facebook
CPPC7L-A7BP-12.0TS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPPC7L-A7BP-12.0TS OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD 98070 Cardinal Components Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CPPC7L-A7BP-12.0TS OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD 57719 Cardinal Components Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPC7L-A7BP-12.0TS OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD 42295 Cardinal Components Inc. 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8013840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
8013840000 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8013840000 Weidmuller 147730 2016+ TERMINAL WDK 2.5 GL 330K 230VAC Unitronix Electronics Limited
8013840000 Weidmuller 287570 2016+ TERMINAL WDK 2.5 GL 330K 230VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com