Location : Home > C > CPPC7L-A5BP-2.048TS
CPPC7L-A5BP-2.048TS
Share on FacebookShare on Facebook
CPPC7L-A5BP-2.048TS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPPC7L-A5BP-2.048TS OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 98470 Cardinal Components Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CPPC7L-A5BP-2.048TS OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 56959 Cardinal Components Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPC7L-A5BP-2.048TS OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD 41535 Cardinal Components Inc. 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387312103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0386303903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate