Location : Home > C > CPM2C-20CDTM-D
CPM2C-20CDTM-D
Share on FacebookShare on Facebook
CPM2C-20CDTM-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPM2C-20CDTM-D 7984566 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CPM2C-20CDTM-D 7984566 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2985071 Industrial Controls, Meters Accessories CONN TERM BLOCK
FP2-Y16P Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module Backplane
FP2-Y16P IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FP2-Y16P NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FP2-Y16P originalne 41258 12+ RoHS HK HongYuan Electronics Company LTD
1301710003 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment BALANCER 8.2-11.4KG 2METER
SI5325A-C-GM IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5325A-C-GM NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI5325A-C-GM SILICONLAB 3883 36-QFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
DS1010S-50+T&R Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 10 Tap 50ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
MCP37D21T-200I/TL MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XC4VLX15-10FFG676I Xilinx Inc 8000 16+ 676-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4VLX15-10FFG676I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EPM7128STC100-7N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7128STC100-7N ALTERA 69953 2016 TQFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM7128STC100-7N ROHSPb 298500 12+ ALTERA IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX4183EUB+T MAXIM 65500 2016 MSOP-10 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX4183EUB+T MAXIM 38304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MAX4183EUB+T originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S26KL128SDABHV020 Integrated Circuits (ICs) Memory IC HYPERFLASH 3V 128MBIT 24BGA
1-87348-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
1-87348-2 Electronics 27329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-87348-2 IC 38440 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1241171-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin
86836-168HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
86836-168HLF Amphenol FCI 157490 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
86836-168HLF Amphenol FCI 287810 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86836-168HLF IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
79271-140HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
79271-140HLF Amphenol FCI 157750 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
79271-140HLF Amphenol FCI 287510 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79271-140HLF IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1241050-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1241050-9 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
1241050-9 Electronics 27009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1241050-9 IC 36350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1241050-9 STOCK 46270 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
852-10-038-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
852-10-038-30-051101 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-038-30-051101 Preci-Dip 147860 2016+ CONN HDR 38POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-10-038-30-051101 Preci-Dip 289010 2016+ CONN HDR 38POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77313-202-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?