Location : Home > C > CPM2A-20CDR-D
CPM2A-20CDR-D
Share on FacebookShare on Facebook
CPM2A-20CDR-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPM2A-20CDR-D 7984566 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CPM2A-20CDR-D 7984566 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76EC-0105CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 110MHz 6-CLCC
GT1-DA04CST 789546 13+ fenkey electronics co.,ltd
GT1-DA04CST 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
GT1-DA04CST 789546 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GT1-DA04CST IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DB633AGILF IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DB633AGILF IDTIntegra 500 28-TSSOP Richmon industrial
SXIPM-DNP3-1 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories License Key Sixnet? Series
SXIPM-DNP3-1 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SXIPM-DNP3-1 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85BC-0100CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 195.3125MHz 6-CLCC
E5EC-PR4A5M-000 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5EC-PR4A5M-000 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5EC-PR4A5M-000 NEW 81750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LCM-110 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPARE CONTROLLER
LCM-110 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCM-110 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LFSCM3GA25EP1-5FFN1020C 20000 2016+ OriginalNew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
LFSCM3GA25EP1-5FFN1020C Lattice 30,000 2102+ FPGA - Field Programmable Gate Array 25.4K LUTs MACO SERD ES 1.2V -5 S Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX195BEPE MAXIM 75083 2016 DIP-16 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX195BEPE MAXIM 96500 2016 DIP-16 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX195BEPE ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S6E2CC8J0AGV20000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2CC Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)
AS7C34096A-8TIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 512K X 8 5.0V 36-SOJ
AS7C34096A-8TIN ALLIANCE 4966 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
AS7C34096A-8TIN ALLIANCE 3237 OO16/12+/0 TSSOP44/TSSOP/TSOP futuro trade ltd.
AS7C34096A-8TIN ALLIANCE 5823 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
24LC32AT-E/MC Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8DFN
24LC32AT-E/MC Microchip 2500 12+ 8-DFN (2x3) Evergreen Electronics Co.,Ltd
24LC32AT-E/MC Microchip 57609 15+ IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8DFN Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
24LC32AT-E/MC MICROCHIP 12000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
24LC32AT-E/MC MICROCHIP 12000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
800-10-024-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-024-30-480101 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-024-30-480101 Preci-Dip 157550 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-024-30-480101 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-80-020-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
830-80-020-40-001101 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-80-020-40-001101 Preci-Dip 147190 2016+ CONN HDR 20POS 2MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
830-80-020-40-001101 Preci-Dip 278450 2016+ CONN HDR 20POS 2MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com