Location : Home > C > CP001027R00JE14
CP001027R00JE14
Share on FacebookShare on Facebook
CP001027R00JE14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CP001027R00JE14 RES 27 OHM 5 10W WIREWOUND AXL 997700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CP001027R00JE14 Wirewound Resistors - Through Hole 27ohms 5 10watt Learn More 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CP001027R00JE14 Wirewound Resistors - Through Hole 27ohms 5 10watt Learn More 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CP001027R00JE14 Wirewound Resistors - Through Hole 27ohms 5 10watt Learn More 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd