Location : Home > C > CNP037000
CNP037000
Share on FacebookShare on Facebook
CNP037000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CNP037000 PIN CONTACT SZ16 147480 Amphenol PCD 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F27033CJR Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 9pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F27033CJR CTS-Frequency Controls 57189 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F27033CJR CTS-Frequency Controls 88590 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F27033CJR CTS-Frequency Controls 88590 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HCM49-24.0000MABUTR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 17pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount HC49/US
HCM49-24.0000MABUTR Citizen Finetech Miyota 8000 2012+ CRYSTAL 24.000 MHZ 18PF SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HCM49-24.0000MABUTR Electronics 26761 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
OQ13058000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OQ13058000J0G Amphenol FCI 147790 2016+ 762 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ13058000J0G IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ13058000J0G NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33J25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 9pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C33J25M00000 CTS-Frequency Controls 57779 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33J25M00000 CTS-Frequency Controls 88810 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C33J25M00000 CTS-Frequency Controls 88810 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PCSB4-5-6Y 37565 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
PCSB4-5-6Y IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCSB4-5-6Y N/A 77990 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
416F520XXCAT Crystals and Oscillators Crystals 52MHz ¡À15ppm Crystal 10pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F520XXCAT CTS-Frequency Controls 41955 1538+ CRYSTAL 52.000 MHZ 10PF SMT Alphatek Technology Limited
416F520XXCAT CTS-Frequency Controls 57379 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F520XXCAT CTS-Frequency Controls 98190 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395138003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVF065050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OSTVF065050 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVF065050 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF065050 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 5.08MM 6POS PCB EKT Electronics Co., Ltd
OSTVF065050 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 5.08MM 6POS PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
5436872 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
5436872 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5436872 Phoenix Contact 147070 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
5436872 Phoenix Contact 288350 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15114 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL DBL TURRET 26POS
15114 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
15114 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1219 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.052" (1.32mm) Dia
1219 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1219 Semiconductor 19525 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
6477-0-00-15-00-00-38-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.030" (0.76mm) Dia