Location : Home > C > CN0966B22G19P8-040
CN0966B22G19P8-040
DBM21H1S0L4A191A197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB 40A STR 3.05MM HOLE
MS3101A18-19PX-RES Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 10C 10#16 PIN RECP LINE
FCC17C37PM250 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
AIT1-22-8PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#12 PIN RECP
1580163 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Inserts, Modules Female Insert 40 Position Terminal Block, Straight - Push In
CIR06AF-24-22P-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
D38999/24WG41SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Shielded
1-215308-7 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector Tin 0.100" (2.54mm) Through Hole