Location : Home > C > CN0966B22G19P7-200
CN0966B22G19P7-200
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A-20040 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 4P4C R/A UNSHLD
DAMN7C2SN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 7W2 F PCB STR G 75O ZINC
CTV07RW-11-99PE Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DAMAY26PNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
L777DFEH09PAJ4RM6 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
97-3107A22-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 PIN PLUG
PT06SE-22-79P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
JTP02RE-20-16PA-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 16C 16#16 PIN RECP
M24308/1-15F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
1581030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1581030000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1581030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 19POS 90 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1581030000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
562105040 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws