Location : Home > C > CN0966B22G19P6-200
CN0966B22G19P6-200
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A24-6PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#12 PIN PLUG
10-562827-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
RJHSE-3080 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD
BACC63BP20H41PNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Self Locking, Shielded
D38999/24WC35PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Shielded
AIB6LC32-79PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 1#8 4#4 PIN PLUG
DBMA-25P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
DDMAR78P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
PT06SE-12-3S(424)LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Strain Relief
SFM210-LPSE-S42-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
0530141310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin