Location : Home > C > CN0966B20G16S8-200
CN0966B20G16S8-200
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-747908-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN DSUB PLUG 15POS STR SLD CUP
MS24265R14B7P6-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 7C 7#16 PIN RECP
CL1C4101 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
2170805-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSEMBLY, 1X2, QSFP28, SPRI
2227595-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 1X1 VERT ASSY, MINI SAS HD INTER
0791098669 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0015453434 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin