Location : Home > C > CMR05F101JODR
CMR05F101JODR
Share on FacebookShare on Facebook
CMR05F101JODR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMR05F101JODR T 93510 T 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
CMR05F101JODR T 77440 T 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CMR05F101JODR CAP MICA 100PF 500V 5 RADIAL 676500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMR05F101JODR Mica Capacitors 100pF 500V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMR05F101JODR Mica Capacitors 100pF 500V 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd