Location : Home > C > CMF704M9900FHEK
CMF704M9900FHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF704M9900FHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF704M9900FHEK RES 4.99M OHM 1.75W 1 AXIAL 802800 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF704M9900FHEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CMF704M9900FHEK RES 4.99M OHM 1.75W 1 AXIAL 1543300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176093-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/4W 0805
4-2176093-4 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 1352200 2015+ RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 601000 1534+ RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 696200 2015+ RES SMD 27.4K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com