Location : Home > C > CMF70475R00FKEB
CMF70475R00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF70475R00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF70475R00FKEB RES 475 OHM 1.75W 1 AXIAL 1420000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF70475R00FKEB RES 475 OHM 1.75W 1 AXIAL 901000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF70475R00FKEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766141182G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 1.8K OHM 14SOIC
766141182G CTS Resistor Products 792100 2015+ RES ARRAY 1.8K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com