Location : Home > C > CMF70402R00FKEB
CMF70402R00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF70402R00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF70402R00FKEB RES 402 OHM 1.75W 1 AXIAL 1421000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF70402R00FKEB RES 402 OHM 1.75W 1 AXIAL 902000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF70402R00FKEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161511G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC
767161511G CTS Resistor Products 787100 2015+ RES ARRAY 510 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com