Location : Home > C > CMF701R8200FKBF
CMF701R8200FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF701R8200FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF701R8200FKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 1.82ohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CMF701R8200FKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 1.82ohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CMF701R8200FKBF RES 1.82 OHM 1.75W 1 AXIAL 1305500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF701R8200FKBF RES 1.82 OHM 1.75W 1 AXIAL 688500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.