Location : Home > C > CMF701K0240BEEK
CMF701K0240BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF701K0240BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF701K0240BEEK RES 1.024K OHM 1.75W 0.1 AXIAL 801700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF701K0240BEEK RES 1.024K OHM 1.75W 0.1 AXIAL 1347600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005500R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 500 OHM 5W 1% WW AXIAL