Location : Home > C > CMF70133K00FHR6
CMF70133K00FHR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF70133K00FHR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF70133K00FHR6 RES 133K OHM 1.75W 1 AXIAL 1443500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF70133K00FHR6 RES 133K OHM 1.75W 1 AXIAL 905500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF70133K00FHR6 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161561G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC