Location : Home > C > CMF65845R00FKEB
CMF65845R00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65845R00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65845R00FKEB RES 845 OHM 1.5W 1 AXIAL 600100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF65845R00FKEB Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 845ohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CMF65845R00FKEB RES 845 OHM 1.5W 1 AXIAL 1547000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com