Location : Home > C > CMF656M0400FKBF
CMF656M0400FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF656M0400FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF656M0400FKBF RES 6.04M OHM 1.5W 1 AXIAL 790800 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF656M0400FKBF RES 6.04M OHM 1.5W 1 AXIAL 1447400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176089-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/6W 0603
4-2176089-9 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176089-9 TE Connectivity AMP Connectors 1415100 2015+ RES SMD 35.7K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176089-9 TE Connectivity AMP Connectors 780100 2015+ RES SMD 35.7K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-2176089-9 TE Connectivity AMP Connectors 784900 1534+ RES SMD 35.7K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.