Location : Home > C > CMF65475K00BEEB
CMF65475K00BEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65475K00BEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65475K00BEEB RES 475K OHM 1.5W 0.1 AXIAL 497100 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF65475K00BEEB Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 475Kohms .1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd