Location : Home > C > CMF65464R00DHEB
CMF65464R00DHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65464R00DHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65464R00DHEB RES 464 OHM 1.5W 0.5 AXIAL 1431300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF65464R00DHEB RES 464 OHM 1.5W 0.5 AXIAL 796000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF65464R00DHEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161103G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC