Location : Home > C > CMF65273R00BHBF
CMF65273R00BHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65273R00BHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65273R00BHBF RES 273 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 1230300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF65273R00BHBF RES 273 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 692300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF65273R00BHBF Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 273ohms .1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd