Location : Home > C > CMF65200R00BEBF
CMF65200R00BEBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65200R00BEBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65200R00BEBF RES 200 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 897300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CMF65200R00BEBF Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 200ohms .1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CMF65200R00BEBF RES 200 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 1543300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF65200R00BEBF RES 200 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 874700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF65200R00BEBF Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 200ohms .1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com