Location : Home > C > CMF65200K00BEEK
CMF65200K00BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65200K00BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65200K00BEEK RES 200K OHM 1.5W 0.1 AXIAL 902400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CMF65200K00BEEK RES 200K OHM 1.5W 0.1 AXIAL 1548400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF65200K00BEEK RES 200K OHM 1.5W 0.1 AXIAL 879800 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143510G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
767143510G CTS Resistor Products 793700 2015+ RES ARRAY 51 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767143510G CTS Resistor Products 793700 2015+ RES ARRAY 51 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143510G CTS Resistor Products 903700 NEW RoHS RES ARRAY 51 OHM 7 RES 14SOIC FindCores Electronics Inc.