Location : Home > C > CMF651R0000JKBF
CMF651R0000JKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF651R0000JKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF651R0000JKBF RES 1 OHM 1.5W 5 AXIAL 701000 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF651R0000JKBF RES 1 OHM 1.5W 5 AXIAL 1519600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143105G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC