Location : Home > C > CMF651M1300FHRE
CMF651M1300FHRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF651M1300FHRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF651M1300FHRE RES 1.13M OHM 1.5W 1 AXIAL 1434700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF651M1300FHRE RES 1.13M OHM 1.5W 1 AXIAL 788700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF651M1300FHRE 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103681 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 680 OHM 10SIP
770103681 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 680ohms 10Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
770103681 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 680ohms 10Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103681 CTS Resistor Products 704200 2015+ RES ARRAY 680 OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com