Location : Home > C > CMF65180R00FKRE
CMF65180R00FKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65180R00FKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65180R00FKRE RES 180 OHM 1.5W 1 AXIAL 1340800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF65180R00FKRE RES 180 OHM 1.5W 1 AXIAL 794900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B7R500FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 7.5 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B7R500FE70 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B7R500FE70 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B7R500FE70 Vishay Dale 487800 1537+ RES 7.5 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B7R500FE70 Vishay Dale 800400 2015+ RES 7.5 OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com