Location : Home > C > CMF65140R00BHEB
CMF65140R00BHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65140R00BHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65140R00BHEB RES 140 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 1226300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF65140R00BHEB RES 140 OHM 1.5W 0.1 AXIAL 688300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF65140R00BHEB Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 140ohms .1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd