Location : Home > C > CMF65100K00BEEB
CMF65100K00BEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF65100K00BEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF65100K00BEEB RES 100K OHM 1.5W 0.1 AXIAL 497300 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF65100K00BEEB Metal Film Resistors - Through Hole 3/4watt 100Kohms .1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd