Location : Home > C > CMF60R20000GNEK
CMF60R20000GNEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60R20000GNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60R20000GNEK RES 0.2 OHM 1W 2 AXIAL 1227500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60R20000GNEK RES 0.2 OHM 1W 2 AXIAL 610500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143822G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14SOIC