Location : Home > C > CMF609K7600BER6
CMF609K7600BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF609K7600BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF609K7600BER6 RES 9.76K OHM 1W 0.1 AXIAL 1252600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF609K7600BER6 RES 9.76K OHM 1W 0.1 AXIAL 702600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF609K7600BER6 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101181 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP
770101181 CTS Resistor Products 593700 1534+ RES ARRAY 180 OHM 9 RES 10SIP Alphatek Technology Limited