Location : Home > C > CMF6090K900FHBF
CMF6090K900FHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6090K900FHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6090K900FHBF RES 90.9K OHM 1W 1 AXIAL 1433200 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF6090K900FHBF RES 90.9K OHM 1W 1 AXIAL 776600 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43F270 Resistors Through Hole Resistors RES 270 OHM 3W 1% AXIAL
43F270 Ohmite 901900 2015+ RES 270 OHM 3W 1 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43F270 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 270ohm 1 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com