Location : Home > C > CMF60680R00FKR6
CMF60680R00FKR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60680R00FKR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60680R00FKR6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 680ohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CMF60680R00FKR6 RES 680 OHM 1W 1 AXIAL 784700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60680R00FKR6 RES 680 OHM 1W 1 AXIAL 679500 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF60680R00FKR6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 680ohms 1 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd