Location : Home > C > CMF60654R30FLBF
CMF60654R30FLBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60654R30FLBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60654R30FLBF RES 654.3 OHM 1W 1 AXIAL 799300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60654R30FLBF RES 654.3 OHM 1W 1 AXIAL 694100 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
23J27R Resistors Through Hole Resistors RES 27 OHM 3W 5% AXIAL
23J27R Distributor 162170 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
23J27R IC 36782 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
23J27R Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 27ohm 5 Power Agency Co.,Ltd