Location : Home > C > CMF60640R00BEEK
CMF60640R00BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60640R00BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60640R00BEEK RES 640 OHM 1W 0.1 AXIAL 1344400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60640R00BEEK RES 640 OHM 1W 0.1 AXIAL 794400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60640R00BEEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766141270G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 27 OHM 14SOIC