Location : Home > C > CMF60500R00BEEB
CMF60500R00BEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60500R00BEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60500R00BEEB RES 500 OHM 1W 0.1 AXIAL 1332400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60500R00BEEB RES 500 OHM 1W 0.1 AXIAL 782400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60500R00BEEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CMF60500R00BEEB RES 500 OHM 1W 0.1 AXIAL 786500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC
767163682G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163682G CTS Resistor Products 778900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163682G CTS Resistor Products 778900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com