Location : Home > C > CMF604K7000DEEA
CMF604K7000DEEA
Share on FacebookShare on Facebook
CMF604K7000DEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF604K7000DEEA RES 4.7K OHM 1W 0.5 AXIAL 892800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF604K7000DEEA RES 4.7K OHM 1W 0.5 AXIAL 1417800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF604K7000DEEA RES 4.7K OHM 1W 0.5 AXIAL 898200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF604K7000DEEA RES 4.7K OHM 1W 0.5 AXIAL 898200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A40R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 40 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A40R00FE70 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A40R00FE70 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A40R00FE70 Vishay Dale 1413000 2015+ RES 40 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com