Location : Home > C > CMF6040R200FHEB
CMF6040R200FHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6040R200FHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6040R200FHEB RES 40.2 OHM 1W 1 AXIAL 795700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF6040R200FHEB RES 40.2 OHM 1W 1 AXIAL 690500 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF6040R200FHEB RES 40.2 OHM 1W 1 AXIAL 777100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS010350R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 350 OHM 10W 1% WW AXIAL