Location : Home > C > CMF60400R00CEEK
CMF60400R00CEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60400R00CEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60400R00CEEK RES 400 OHM 1W 0.25 AXIAL 1426600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60400R00CEEK RES 400 OHM 1W 0.25 AXIAL 800300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60400R00CEEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF60400R00CEEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161391G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
767161391G CTS Resistor Products 677600 2015+ RES ARRAY 390 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com