Location : Home > C > CMF60392R00FHR6
CMF60392R00FHR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60392R00FHR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60392R00FHR6 RES 392 OHM 1W 1 AXIAL 797000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60392R00FHR6 RES 392 OHM 1W 1 AXIAL 691800 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF60392R00FHR6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 392ohms 1 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd