Location : Home > C > CMF6035K200BERE
CMF6035K200BERE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6035K200BERE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6035K200BERE RES 35.2K OHM 1W .1 AXIAL 1230100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF6035K200BERE RES 35.2K OHM 1W .1 AXIAL 603800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF6035K200BERE 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF6035K200BERE 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103101 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP