Location : Home > C > CMF60350R00BEEK
CMF60350R00BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60350R00BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60350R00BEEK RES 350 OHM 1W 0.1 AXIAL 1348600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60350R00BEEK RES 350 OHM 1W 0.1 AXIAL 798600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60350R00BEEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF60350R00BEEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163392G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC
767163392G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163392G CTS Resistor Products 780800 2015+ RES ARRAY 3.9K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163392G CTS Resistor Products 780800 2015+ RES ARRAY 3.9K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com