Location : Home > C > CMF6030K700FKEB
CMF6030K700FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6030K700FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6030K700FKEB RES 30.7K OHM 1W 1 AXIAL 893900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF6030K700FKEB standard package with RoHS 46150 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CMF6030K700FKEB RES 30.7K OHM 1W 1 AXIAL 788700 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF6030K700FKEB Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 700Kohms 1 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd