Location : Home > C > CMF60309R00FKEB
CMF60309R00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60309R00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60309R00FKEB Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 309ohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CMF60309R00FKEB RES 309 OHM 1W 1 AXIAL 700200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60309R00FKEB RES 309 OHM 1W 1 AXIAL 595000 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited