Location : Home > C > CMF602R6100FKWF
CMF602R6100FKWF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF602R6100FKWF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF602R6100FKWF RES 2.61 OHM 1W 1 AXIAL 1437600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF602R6100FKWF RES 2.61 OHM 1W 1 AXIAL 791600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF602R6100FKWF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF602R6100FKWF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083473 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
77083473 CTS Resistor Products 685300 2015+ RES ARRAY 47K OHM 4 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com