Location : Home > C > CMF602K7100BEBF
CMF602K7100BEBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF602K7100BEBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF602K7100BEBF Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 2.71Kohms 0.1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CMF602K7100BEBF RES 2.71K OHM 1W .1 AXIAL 1247100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF602K7100BEBF RES 2.71K OHM 1W .1 AXIAL 901200 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com