Location : Home > C > CMF6027K400FKR6
CMF6027K400FKR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6027K400FKR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6027K400FKR6 RES 27.4K OHM 1W 1 AXIAL 703300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF6027K400FKR6 RES 27.4K OHM 1W 1 AXIAL 598100 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF6027K400FKR6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 27.4Kohms 1 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd