Location : Home > C > CMF60237K00FKR6
CMF60237K00FKR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60237K00FKR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60237K00FKR6 RES 237K OHM 1W 1 AXIAL 705400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60237K00FKR6 RES 237K OHM 1W 1 AXIAL 600200 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMF60237K00FKR6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 237Kohms 1 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd